Návštěvnost naleznete úplně dole
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Pokud máte nějáký dotaz, pište tady na Fórum, já se budu snažit odpovídat :)
Mail: havran.com@seznam.cz
Skype: heavy-run
 

Hry, filmy a mnoho dalšího nejen v torrentech ale i warez odkazech

 
 

Vysvětlivky

Torrent

Torrent je soubor o malé velikosti který si stáhnete a ten vás přepojí na počítače které momentálně "seedují" což znamená že těm co soubor stahují poskytují aby ho mohl stáhnout.Torrent je vlastně neco co vám posílají PC které seedují po malých částech.Čím více lidí seeduje tím rychleji je torrent stáhlý,platí tedy že je výhodné stahovat soubory o které je momentálně velký zájem.Torrent se stahuje po malých částech takže se v průběhu stahování může vypnout PC a stahování se nezruší.Oproti warezodkazů je to pomalejší ale rychlost se nedá říct - záleží na počtu seederů.Například u Modern Warfare 2 se ve špičce stahování pohybovala rychlost kolem 100 kB/s zatím co u warezod kazů by to mohlo být až 300 kB/s.Podle mých výpočtů u torrentu stáhnete 1 gb při této rychosti zhruba za 2 hodiny u warezu by to bylo asi 40 minut.HEAVY-run upřednostňuje stahování přes Torrent,p.Filuta stahování přes Warezodkazy.

Servery - Cztorrent, Mininova, Thepirratebay..

Warez (systém odkazů)

Warez se narozdíl od torrentu stahuje přímo z nějákého serveru(rapidshare,uloz.to,cobra..)Většinou někdo sežene soubor rozdelí ho na části a dá na nějáký server (po více částích).Potom tyto části (odkazy) napíše na nějáky warez server
(war-forum,warezforum...).Tam jsou napsány všechny části které když si stáhnete tak se vám sloučí do jedné části a pak instalujete.Je s tím větší práce (protože každou část stahujete zvlášť) ale je to stáhle dřív.Warez dosahuje rychosti až 300 kB/s zatímco u torrentu se při stahování Modern Warfare 2 ve špičce stahování pohybovala rychlost kolem 100 kB/s.Přes warez můžete rychlostí 300 kB/s stáhnout 1 GB za 40 minut zatím co u torrentu rychostí 100 kB 1 GB za 2 hodiny.HEAVY-run upřednostňuje stahování přes Torrent,p.Filuta stahování přes Warez odkazy.

Servery : Rapidshare, Cobra, Uloz.to, Hellshare, Gameshare.....

Fóra : War-forum, Warezforum....CHEATY - umožňují ve hrách dělat veci které normálně nemůžete (třeba procházet zdi nebo létat)a tím můžete podvádětFormát - Skoro vše můžete stáhnout v různých formátech.když stáhnete film ve formátu avi nepůjde vám nejspíše spustit na domácím kinu.Pokud ve formátu DVD tak půjde.DVD má kolem 4 GB a avi 700 MB.DVD má lepší kvalitu.Pokud si stáhnete film ve formátu AVi nepůjde vám na mobil.pokud ve formátu 3gp tak vám na mobil půjde

WT - wareztorrent
WT717 - Wareztorrent.717


kb vs. kB

kb a kB není to samé! 100 kb/s se čte "sto kilobytů za sekundu a užíva se většinou při znáronění rychlosti internetu. 100 kB/s se čte "sto kilobajtů za sekundu" a používá se většinou při znázornění velikosti různých souborů.1 kB je zhruba 10 kb.můžeme se také setkat s mb,gb,tb nebo mB,gB,tB. Pokud se setkáte například s KB znamená to kB na velikosti prvního písmena nezáleží důležitá je velikost druhého.

Skype

Skype je peer-to-peer program, který umožňuje provozovat internetovou telefonii (VoIP). Jeho autory jsou Niklas Zennström a Janus Friis, tvůrci populárního softwaru Kazaa. Program umožňuje telefonovat mezi svými uživateli zdarma, za poplatek lze telefonovat do tradičních telefonních sítí (služba SkypeOut) a případně získat telefonní číslo a přijímat telefonáty z pevných a mobilních sítí se službou SkypeIn.

Peer-to-peer (p2p)

Peer-to-peer (doslova rovný s rovným) neboli P2P je označení architektury počítačových sítí, ve které spolu komunikují přímo jednotliví klienti (uživatelé). Opakem je architektura client-server, ve které jednotliví klienti komunikují vždy s centrálním serverem či servery, prostřednictvím kterého i komunikují s jinými klienty, pokud je to potřeba. Čistá P2P architektura vůbec pojem server nezná, všechny uzly sítě jsou si rovnocenné (a působí současně jako klienti i servery pro jiné klienty). V praxi se však často pro zjednodušení návrhu v protokolu objevují specializované servery, které ovšem slouží pouze pro počáteční navázání komunikace, „seznámení“ klientů navzájem, popř. jako proxy server v případě, že spolu z nějakého důvodu nemohou koncové uzly komunikovat přímo.

Gajim

Gajim je svobodný software, multiplatformní klient pro Jabber (XMPP) protokol který používá grafický toolkit GTK+. Je určen pro GNU/Linux, BSD a Windows. Název Gajim je rekurzivní zkratka pro Gajim is a jabber instant messenger.

Jabber

Jabber je komunikační protokol založený na XML pro posílání „rychlých zpráv“ (Instant messaging). Servery Jabberu jsou rozmístěny po celém světě na tisících počítačů. Výhodou je otevřenost protokolu a z ní vyplývající velké množství klientů a snadná implementace nových funkcí. K dalším přednostem patří podpora PGP a SSL, které zvyšují bezpečnost přenášených dat, kontakty uložené na serveru nebo možnost komunikovat všech ostatních IM systémů prostřednictvím tzv. transportů.

QIP

QIP (z anglického Quiet Internet Pager) je počítačový program pro rychlé zasílání zpráv (tzv. instant messaging) pomocí protokolu ICQ. Je šířen zdarma jako freeware pro operační systémy Microsoft Windows. Existuje i verze pro PDA.
Trillian

Trillian je instant messaging program, umožňující používat najednou několik komunikačních protokolů (např. ICQ, IRC, AIM, Jabber, MSN Messenger, Yahoo!).

Miranda IM

Miranda IM je aplikace pro komunikaci a Instant Messaging, podporující celou řadu protokolů, který je určený pro 32bitové verze Windows. Jedná se o open source a free software. Díky tomu, že používá málo operační paměti, běží rychle i na starších PC. Její filozofií je rozbalit a používat - což je výhodné např. na počítačích, kde uživatel nemá práva k instalaci programů či chce mít své povídátko vždy u sebe, např. na USB flash disku (pokud se nepoužívá mnoho pluginů, tak dokonce i na běžné disketě).

Windows Live Messenger

Windows Live Messenger (zkráceně WLM) je klient pro instant messaging od společnosti Microsoft, který je k dispozici pro Windows XP, Windows Vista a Windows Mobile. Je součástí online služeb platformy Windows Live (dříve pod názvem MSN) a je k dispozici zdarma v licenci freeware.

Velkou výhodou tohoto klienta je synchronizace s Microsoft Outlook a plná integrace v systému Windows. Dále také umožňuje komunikaci prostřednictvím textových zpráv, video přenosů, chat, sdílení fotek a a přenosu hlasu. Samozřejmostí jsou smajlíci. Specialitou je tzv. šťouchnutí (způsobí zatřesení uživatelova okna) a mrknutí (animace v okně pro posílání zpráv). Komunikovat lze nově i s uživateli Yahoo! Messenger.

Yahoo! Messenger

Yahoo! Messenger je instant messaging systém umožňující komunikaci prostřednictvím výměny textových zpráv, video přenos, chat, sdílení fotek, volání a další. Tento protokol je spjat s americkým portálem Yahoo!.

ICQ

ICQ je protokol pro instant messaging a zároveň komunikační software, vyrobený izraelskou firmou Mirabilis a poprvé uvedený v roce 1996. Nynější vlastník je firma AOL, která v roce 1998 koupila firmu Mirabilis za 287 milionů dolarů.
ICQ se vyslovuje jako „ajsíkjú“, což v angličtině zní jako „I seek you“, neboli „hledám tě“. Síť ICQ umožňuje zasílat textové zprávy, URL, celé soubory, navštívenky, umožňuje chat, odesílání SMS s denním limitem, různé hry a další. Nevýhodou je, že komunikace není šifrována.

Bez instalace oficiálního programu se lze na ICQ připojit také pomocí webového rozhraní ICQ2Go (ve Flashi a Javě).

Uživatelé ICQ jsou číslování pomocí čísla UIN (Universal Internet Number nebo Unified Identification Number), jež je pro každého uživatele unikátní. Noví uživatelé nyní dostavájí UIN přes 500 000 000. Nízká čísla vydražil eBay od uživatelů, jež se zaregistrovali velmi brzo.

Od roku 2000 se můžou uživatelé ICQ a AIM vkládat navzájem do svých kontaktů bez pomoci jiného klienta.

Instant messaging

Instant messaging je internetová služba, umožňující svým uživatelům sledovat, kteří jejich přátelé jsou právě připojeni, a dle potřeby jim posílat zprávy, chatovat, přeposílat soubory mezi užvateli a i jinak komunikovat. Hlavní výhodou oproti používání např. emailu spočívá v principu odesílání a přijímání zpráv v reálném čase. Jinými slovy zpráva je doručena ve velmi krátké době od odeslání (většinou v rámci stovek milisekund).

Gadu-Gadu

Gadu-Gadu je polský instant messaging systém podobný ICQ s drobnými omezeními. Oficiálně podporuje (existuje) pouze klient pro operační systémy Windows, tento protokol je však podporován také programem Gaim, ze kterého se ale nelze registrovat.

μTorrent

μTorrent (nebo také uTorrent, mTorrent) je freewarový klient P2P pro síť BitTorrent napsaný v jazyce C++. Byl navržen pro co nejmenší hardwarové nároky počítače a přitom zachování pokročilých funkcích, jež jsou i u ostatních klientů sítě BitTorrent, jako například Azureus aj. Jeho původním autorem je švédský programátor Ludvig Strigeus („Ludde“). Nyní je dále vyvíjen společností BitTorrent Inc.

[editovat] Funkce
µTorrent většinou využívá méně než 6 MB operační paměti a jeho využití procesoru je dostatečně nízké, aby bylo možné program provozovat i na procesorech 486.

Aktuální funkce programu:

Podpora sady Unicode pro systémy Windows 95/98/ME
Podpora rozhraní UPnP pro všechny verze operačního systému Windows, bez potřeby rozhraní UPnP framework pro systém Windows XP
Kódování protokolu Bittorrent (PE)
Výměna peerů (Peer exchange, PEX) s ostatními klienty µTorrent
Podpora kanálů RSS
Inteligentní systém ukládání do mezipaměti na disku, které mohou uživatelé sami konfigurovat
Plná podpora serverů proxy
Podpora trackerů HTTPS
Přizpůsobitelný plánovač pro nastavení příchozí a odchozí rychlosti přenosu dat podle času
Přizpůsobitelný vyhledávací panel a ikony
Lokalizace do 43 jazyků včetně češtiny a slovenštiny
Počáteční seedování (Super-seeding) torrentů
Přizpůsobitelný design uživatelského rozhraní
Nastavení a dočasné soubory jsou ukládány v jednom adresáři, což umožňuje přenosné využití programu
Webové uživatelské rozhraní
Jednoduchý vestavěný tracker vytvořený pro seedování torrentů bez webového rozhraní nebo seznamu hostovaných torrentů
HEAVY-run
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one